Projekt „Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb“, reg.č. CZ.03.2.63/0.0./0.0/15_017/0006219 připravilo Ministerstvo práce a sociálních věcí pro období let 2017 až 2021. Tento projekt volně navazuje na projekt „Inovace systému kvality sociálních služeb“, který MPSV dokončilo v roce 2015. Projekt je tvořen pěti klíčovými aktivitami: řízení a administrace projektu, rozvoj modelů kvality sociálních služeb, optimalizace zákonného pojetí kvality, nadstavbový model kvality a osvěta. V rámci těchto aktivit postupně vznikají pracovní skupiny, které jsou složeny z řad expertů aktivně působících v oblasti sociálních služeb. Hlavním cílem projektu je podpoření rozvoje poskytovatelů sociálních služeb s důrazem na potřebnost nastavení kvalitních procesů, které povedou k rozvoji zaměstnanců, sociální služby, ale především k rozvoji ochrany osob, které sociální služby využívají.

John Martin

I’M A WEB DESIGNER

Lorem ipsum dolor sit amet, eu per legimus referrentur. Ius ne viris repudiare, nominavi sententiae eos in. Et duo salutatus consequat, et epicurei euripidis mei. Sit nominavi deleniti rationibus ea, has ex essent invidunt. Sit debet singulis interesset et.

Web Development 90%
Graphic Design 80%
Web Branding 95%
0

Work Hours

0

My Projects

0

Cofee Cups

0

Customers

Work Experience

Lorem ipsum dolor sit amet, eu per legimus referrentur.

 • 1.WEB/UI DESIGNER

  IT-Comp. pellentesque odio faucibus tristique. Morbi facilisis pellentesque odio faucibus tristique. Morbi facilisis name.

 • 2. UX LEAD

  Another pellentesque odio faucibus tristique. Morbi facilisis pellentesque odio faucibus tristique. Morbi facilisis name.

 • 3.SOFTWARE TEAM LEADER

  IT Company – 80 street pellentesque odio. Morbi facilisis name Canada – USA.

 • 4. UX LEAD

  Another pellentesque odio faucibus tristique. Morbi facilisis pellentesque odio faucibus tristique. Morbi facilisis name.

FOLLOW ME